
Вита пара з екраном FTP 5e мідь Одеса Тумен КВПЕВ 200 4*2*0.51 Одеса
14,30 ₴/м
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 120007
- +380 (95) 798-97-21
Пропонуємо вам сигнальний дріт звита пара.
Здебільшого кабель вита пара використовується для прокладання інтернет мереж. Також він добре себе зарекомендував під час прокладання ліній відеоспостереження.
Конструкція крученої пари складається із зовнішньої оболонки, , яка ділиться на вуличну зазвичай чорного кольору, стійку до атмосферних впливів і сонячних променів, і внутрішньої зазвичай або білого або сірого кольору. Усередині зовнішньої оболонки міститься мідна хала в ізоляції, яка скручена по парах і пари, потім скручені між собою. У більш бюджетних варіанту замість міді застосовується алюміній, покритий міддю, простіше кажучи біметал. Щоб зробити інтернет-кабель більш захищеним , від перешкод застосовується екранування , алюмінієва фольга, яка розташована між крученою парою та зовнішньою оболонкою, цей кручений кабель має маркування FTP, без екрана кабель UTP. Далі кручений кабель ділиться за швидкістю передавання на категорії в побутових варіантах 5 і4 категорія.
Провід продаємо бухтами по 305 метрів, також робимо нарізку кратну десять метрів. Наявність і ціну уточнюйте в продавця консультанта .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТУМЕН |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 305 м |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Маса | 14 кг/м |
| Призначення | Для комп'ютерних мереж |
| Застосування | Для внутрішніх робіт |
| Термін служби | 4 років |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Виконання 1 екрана | Фольга |
| Категорія витої пари | САТ5е |
| Кількість жил | 8 |
| Кількість пар | 4 |
| Матеріал 1 екрана | Алюміній |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Материал оболочки | Вініл |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Номінальний діаметр з оболонкою | 4 мм |
| Номінальний діаметр центральної жили | 0.51 мм |
| Тип витої пари | FTP |
| Колір оболонки | Сірий |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зовнішньої оболонки | пвх |
- Ціна: 14,30 ₴/м


