Кріплення ремінцевого виробництва APRO застосовується для кріплення різних типів труб (жорстких або гофрованих), кабелів, металорукавів та ін. Слугує для швидкого монтажу та може використовуватися кілька разів, що дає змогу зняти виріб у будь-який момент, а потім повторно використовувати. Установлення дуже просте, для цього не потрібно використовувати специфікумент, тільки необхідний саморіз або шуруп для закріплення до стіни або іншої поверхні. Він виготовлений із високоміцного, зносостійкого та термостійкого поліетилену. Ця конструкція працює за принципом стяжного хомута.
У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати Кремеж ремінцевого виробництва APRO, за найвигіднішою ціною з гарантією якості та швидкою доставкою в будь-яку точку України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал виробу | Поліетилен |
| Колір елемента кріплення | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердла | 4 мм |
| Робоча температура | - 15 °C +80 °C |
| Розмір | 10*120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴/упаковка


