Цифрове реле напруги Dalas на 16 А слугує для захисту електричних приладів (мікрохвильових печей, холодильників, телевізорів, комп'ютерів та ін. техніки) від стрибків напруги як у великий, так і в менший бік.
Це реле постійно аналізує напругу в електромережі, і в разі виходу напруги за встановлені межі відбувається вимкнення під'єднаних електричних приладів. Після того як напруга повернеться в встановлений діапазон, який задає користувач, реле в автоматичному режимі увімкне приєднаний до нього прилад. За допомогою кнопок керування на лицьовій панелі можна встановити час затримки на увімкнення й встановити потрібний верхній і нижній межі напруги, за якого буде вимкнене під'єднане навантаження.
Функція затримки увімкнення дуже корисна для електричних приладів, яким не жовті короткочасні вимкнення живлення, зазвичай, це стосується холодильників, кондиціонерів та інших аналогічних приладів.
Купити за низькою ціною безпосередньо від виробника реле напруги Dalas можна в інтернет-магазині КабельШоп.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dalas |
| Країна виробник | Україна |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | У розетку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм | 16 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній встановлюваний поріг напруги. | 230 - 270 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Нижній встановлюваний поріг напруги | 150 - 210 В |
| Точність вимірювання напруги | ±5 В |
| Установлюваний час затримки таймера увімкнення навантаження. | 5 - 999 сек |
- Ціна: 470 ₴


