Мультимедійний розподільний щиток Volta Hager VU60NWB має 5 рядов для встановлення обладнання, це DIN-рейка и 4 перфоровані монтажні пластини. У нього встановлюють обладнання для слабкострумових систем, а саме: комп'ютерне, телефонне, телевізійне, систем сигналізації, розумний будинок.
Корпус виготовлений із негорючого пластику, дверцята з металу.
Щиток для слабкострумових систем може домінувати аксесуарами не входять до комплекту постачання, як-от: патч-панель із тримачами, розетковий модуль на 3 розетки, тримач для мультимедійних пристроїв, дверний замочок та інше.
Інтернет-магазин КабельШоп реалізує Мультимедійний щиток Hager безпосередньо від виробника за низькими цінами, з можливістю доставки в будь-яку точку України якнайшвидше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880.5 мм |
| Глибина | 94.5 мм |
| Ширина | 348 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Прозорі двері | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Volta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 347,10 ₴
