Бокс під автомати Volta Hager VU12UA, на 12 модулів для внутрішньої установки, на сьогоднішній день є одним з кращих, для монтажу в житлових будинках. Він зарекомендував себе як практичний і універсальний розподільний щит.
Щиток VU12UA, на 12 модулів може бути розширено до 14 модулів, що дає можливість доповнити вашу схему не вдаючись до заміни вже встановленого боксу в приміщенні, що дуже зручно.
Зверніть увагу, що в комплект поставки не входять клеми нуля і "землі", вони замовляються окремо.
Корпус виготовлений з вогнетривкого полістиролу, мають металеві дверцята і витримують випробування гарячої дротом 30 сек 960 градусів С.
Розподільні щити торгової марки Hager, серії Volta відповідають стандарту DIN 43871.
Інтернет-магазин КабельШоп реалізує розподільчі бокси Hager безпосередньо від виробника за низькими цінами з можливістю доставки в будь-яку точку України в короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 356 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 348 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Прозорі двері | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Volta |
- Ціна: 2 273,70 ₴
