Пропонуємо вам силовий кабель марки АВВГ.Коску ціна на алюмінієвий дріт набагато нижчий від його мідних аналогів, то цей дріт є гідним замінником мідних дротів. Цей дріт виробляється заводом Каблекс місто Одеса.Це алюмінієвий дріт із паралельно ущільненими алюмінієвими жилами, які покриті півдіолхлоридногою ізоляцією у ПВХ-оболонці.
Кабель АВВГ застосовується для стаціонарного під'єднання різних споживачів електричної енергії. Конструкція алюмінієвого дроту дає змогу застосовувати його як для прокладання на вулиці так ів нутрії приміщень. Цей дріт не є самонесним як СІП, тому під час прокладання повітряних магістралей виникає потреба застосовувати підвішування дроту до несучої конструкції для прикладу металева струна. Також цей дріт підходить для прокладання підземних магістралей.
Кабелі марок АВВГ випускаються як в однофазному виготовленні двох житловий, так і в трьох фазах виконання чотири житлові, у великих перерізах нулий жила йде на лад тонше від основних фазних житлових.
Сподіваємося, що ця інформація для вас була корисною, якщо будуть питання та пропонування за цією темою із задоволенням дам вам консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Маса | 8.8 кг/м |
| Термін служби | 3 років |
| Тип дроту | Монтажний |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 6 кв.мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Емальоване покриття | Ні |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Потужність | 8000 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 37 А |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ізоляції | внутрішня полівенілхлорид, зовнішня пВХ |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
- Ціна: 18,50 ₴/м



