
Силовий провід.Сіп 2 х 16. Южкабелль . місто Харків. Продаж кратний 5 метрів.
36,20 ₴/м
- Немає в наявності
- Код: 110123
- +380 (95) 798-97-21
Пропонуємо вам силовий кабель виробництва Південкабель марки СІП . Це алюмінієвий дріт з ущільненими алюмінієвими жилами які покриті термопластичним поліетиленом чи светостабилизированным зшитим поліетиленом.
Провід сіп самонесучий ,що дозволяє використовувати його при прокладанні повітряних трас без застосування додаткових несучих конструкцій. Також його використовують при прокладці всередині будинкових магістралей і при прокладанні трас електричних по стінах. Даний силовий кабель випускається як двожильний ,для однофазної мережі так і чотирьох жильний для трифазної мережі.
В бытовых целях применяется для подключения , частных домов проще говоря ввод от столба в дом. При покупке данного кабеля часто происходит заблуждение, люди считают что марка провода СИП 4 означает что данный провод имеет четыре жилы. Хотя для подключения однофазной сети используется двухжильный провод. Также при заказе данного силового кабеля нужно знать расстояние от столба до вашего электрического счетчика, поскольку разрывов и соединений в данной цепи не допускаются. При установке данного кабеля применяется натяжная арматура ,в народе называется натяжитель или анкерный зажим.
Сподіваюся, що дана інформація була корисна якщо будуть питання і пропозиції по даній темі з задоволенням дам вам консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Південкабель |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 13.5 кг/м |
| Термін служби | 3 років |
| Тип дроту | Монтажний |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Площа перетину | 16 кв. мм |
| Скрутка жил | Так |
| Термоізоляція | Поліпропілен |
| Тип зовнішньої оболонки | Світлотермостійка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Емальоване покриття | Ні |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Потужність | 20000 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 90 А |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ізоляції | термопластичним поліетиленом |
- Ціна: 36,20 ₴/м

