
Провід ПВС 2 х 1.5 мідний ЗЗЦМ, Запорізький завод кольорових металів, Продаж кратно 5 метрам
31,40 ₴/м
28,57 ₴/м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 110106
- +380 (95) 798-97-21
До вашої уваги пропонуємо дріт марки ПВС виробництва Запоріжського заводу кольорових металів скорочено ЗЗЦМ.
Це мідний дріт зі скрученими мідними жилами 5 класу гнучкості з полівінілхлоридною ізоляцією зовнішньої ПВХ ізоляції. Кабель ПВС має круглу форму зовнішньої ізоляції. І розрахований, на напругу від 380 до 660 В. Цей тип дроту має від двох до п'яти мідних дротів.Кольор ізоляцію мідних жил буває- синій, коричневий, жовтий зелений, червоний, чорний.
Дріт ПВС застосовується для під'єднання як стаціонарних, так і рухливих різних побутових та промислових приладів. Завдяки своєю круглою дроти ПВС мають добре захищені внутрішні жили, що дає змогу використовувати його під час прокладання як вуличних, так і внутрішніх домових електричних систем . Також він добре підходить для під'єднання різних типів дрібних і великих побутових приладів, наприклад світильників, телевізорів, пральних машин. Оскільки дріт має гнучку мідну жили та круглу зовнішню ПВХ ізоляцію, яка не дає йому перекручуватися що дає змогу більш раціонально застосовувати його для виготовлення подовжувальних шнурів.
Цей різновид продукції реалізується як оптом кратне 100 метрів так і в роздрібне 10 метрів . Наявність і ціну уточнюйте в продавця консультанта.
Сподіваємося, що ця інформація для вас була корисна, якщо будуть питання та пропонування за цією темою із задоволенням дам вам консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорізький завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 7.5 кг/м |
| Термін служби | 6 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Скрутка жил | Так |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Мінімальна робоча частота | 50 Гц |
| Потужність | 3500 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 16 А |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ізоляції | внутрішня полівенілхлорид, зовнішня пВХ |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
- Ціна: 28,57 ₴/м
