Вашій увазі пропонуємо провід марки ПВС виробництва ТОВ КАБЛЕКС-УКРАЇНА яке знаходиться в місті Одеса.
Це мідний провід зі скрученими мідними жилами 5 класу гнучкості з полівінілхлоридною ізоляцією зовнішньої ПВХ ізоляції. Кабель ПВС має круглу форму зовнішньої ізоляції. І розрахований на напругу від 380до 660 Ст. Даний вид провід має від двох до п'яти мідних проводів .Колір ізоляції мідних жил буває - синій , коричневий, жовто-зелений , червоний , чорний.
Провод ПВС применяется для подключения как стационарных, так и подвижных различных бытовых и промышленных приборов. Благодаря своей круглой провода ПВС имеют хорошо защищённые внутренние жилы что позволяет использовать его при прокладке как уличных так и внутренних домовых электрических систем . Также он хорошо подходит для подключения различны мелких и крупных бытовых приборов например светильников , телевизоров, стиральных машин . Оскільки провід має гнучку мідну жилу і круглу зовнішню ПВХ ізоляцію яка не дає йому перекручуватися що дозволяє більш раціонально застосовувати її для виготовлення подовжувальних шнурів.
Даний вид продукції, що реалізується оптом кратне 100 метрам так і в роздріб кратне 10 метрам . Наявність та ціну уточнюйте у продавця консультанта.
Сподіваюся, що дана інформація була корисна якщо будуть питання і пропозиції по даній темі з задоволенням дам вам консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 8 кг/м |
| Термін служби | 6 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Перетин жили | 1 кв.мм |
| Скрутка жил | Так |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір ізоляції | Білий |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Потужність | 2200 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 10 А |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ізоляції | внутрішня полівенілхлорид, зовнішня пВХ |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
- Ціна: 30 ₴/м




