
Кабель ВВГ нгд п 3х1.5. Одесса Каблекс. Одесса. Продаж кратний 5 метрів.
46,04 ₴/м
41,90 ₴/м
- В наявності
- Код: 110171
- +380 (95) 798-97-21
Пропонуємо вам силовий кабель марки ВВГ ПНД виробництва ТОВ КОБЛЕКС-УКРАЇНА, яке розташоване в місті Одеса. Ця марка продукції має оптимальне співвідношення ціна та якості, що дає змогу купити дріт за оптимальною для вас ціною.
Це мідний дріт із паралельно закладеними цілісними мідними жилами, зазвичай дві або три з полівінілхлоридною ізоляцією в ПВХ оболонці. Буква п означає, що цей кабель має плоску форму зовнішньої ізоляції. І розрахований на напругу до 0.66 кВ. .Буква д означає, що кабель має малий відсоток виділення токсичних газів, народна назва цього різновиду кабелю називається бездимним.
Кабель електричний ВВГ ПНД не поширює горіння під час прокладання в пучках згідно з гостем 16442-80 і 22483-77. Кабель ВВГ НГ застосовується під час стаціонарного під'єднання різного обладнання. Великим попитом цей мідний кабель має під час прокладання побутової проводини в будинках і квартирах. Оскільки дріт плоскою форми це дає змогу неабияк зменшити розмір коробок і каналів для укладання дроту. Ізоляція дає змогу застосовувати як у нутрії приміщення, так і під час прокладання на вулиці. Провід продаємо бухтами по сто метрів, також робимо нарізку кратну десять метрів. Наявність і ціну уточнюйте в продавця консультанта.
Сподіваємося, що ця інформація для вас була корисною, якщо будуть питання та пропонування за цією темою із задоволенням дам вам консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Маса | 10.2 кг/м |
| Термін служби | 30 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Емальоване покриття | Ні |
| Колір ізоляції | Помаранчевий |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Потужність | 5000 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 21 А |
| Номінальна робоча напруга | 660 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ізоляції | внутрішня полівенілхлорид, зовнішня пВХ |
| Матеріал оболонки | полівінілхлорид |
| Тип зовнішньої оболонки | пвх |
| Форма перерізу | плоска з закругленими краями |
- Ціна: 41,90 ₴/м



