
Кабель. ввг нг п 2х1.5.Одеса Каблекс. Одеса. дріт. Продаж кратний 5 метрів.
30,66 ₴/м
27,90 ₴/м
- В наявності
- Код: 110133
- +380 (95) 798-97-21
Пропонуємо вам силовий кабель марки ВВГ П НГ виробництва ТОВ КОБЛЕКС-УКРАЇНА, яке розташоване в місті Одеса. Ця марка продукції має оптимальне співвідношення ціна та якості, що дає змогу купити дріт за оптимальною для вас ціною.
Це мідний дріт із паралельно закладеними цілісними мідними жилами, зазвичай дві або три з полівінілхлоридною ізоляцією в ПВХ оболонці. Буква П означає, що цей кабель має плоску форму зовнішньої ізоляції. І розрахований на напругу до 0.66 кВ.
Кабель електричний ВВГ П НГ не поширює горіння під час прокладання в пучках згідно з гостиною 16442-80і22483-77.кабель ВВГ НГ застосовується під час стаціонарного під'єднання різного обладнання. Великим попитом цей мідний кабель має під час прокладання побутової проводини в будинках і квартирах. Оскільки дріт плоскою форми це дає змогу неабияк зменшити розмір коробок і каналів для укладання дроту. Ізоляція дає змогу застосовувати як у нутрії приміщення, так і під час прокладання на вулиці. Наявність і ціну уточнюйте вдовця.
Сподіваємося, що ця інформація для вас була корисною, якщо будуть питання та пропонування за цією темою із задоволенням дам вам консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Маса | 5.6 кг/м |
| Термін служби | 30 років |
| Тип дроту | З'єднувальний |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Потужність | 5000 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 21 А |
| Номінальна робоча напруга | 660 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ізоляції | внутрішня полівенілхлорид, зовнішня пВХ |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Форма перерізу | плоска з закругленими краями |
- Ціна: 27,90 ₴/м



