Пропонуємо вам силовий кабель марки ВВГ нг виробництва ТОВ КАБЛЕКС УКРАЇНА яке знаходиться в місті Одеса. Дана марка продукції має найоптимальніше співвідношення ціни та якості, що дозволяє придбати провід за оптимальною для вас ціною.
Це мідний дріт з цільними мідними жилами, як правило, від двох до п'яти з полівінілхлоридною ізоляцією в ПВХ оболонці. Даний кабель має круглу форму зовнішньої ізоляції. І розрахований на напругу до 0.66 кВ. В даному розділі представлені два види не підтримує горіння дроти , нг та нгд літера д означає що кабель має малий відсоток виділення токсичних газів, народна назва даний вид кабелю називається бездымным.
Кабель електричний ВВГ нг не поширює горіння при прокладці в пучках згідно гост 16442-80 і 22483-77. Кабель ВВГ нг застосовується при стаціонарному підключенні різного обладнання. Великим попитом даний мідний кабель користується при прокладці побутової проводки в будинках і квартирах. Ізоляція дозволяє застосовувати як в середині приміщення, так і при прокладанні на вулиці і підземних комунікацій . Провід продаємо бухтами по сто метрів, також робимо нарізку кратну десяти метрам. Наявність та ціну уточнюйте у продавця консультанта.
Сподіваюся, що дана інформація була корисна якщо будуть питання і пропозиції по даній темі з задоволенням дам вам консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Маса | 40 кг/м |
| Термін служби | 30 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 4 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 6 кв.мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Емальоване покриття | Ні |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Потужність | 10000 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 46 А |
| Номінальна робоча напруга | 660 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ізоляції | внутрішня полівенілхлорид, зовнішня пВХ |
| Матеріал оболонки | полівінілхлорид |
| Тип зовнішньої оболонки | пвх |
- Ціна: 202,30 ₴/м




