Кліпс для труб і гофри виробництва APRO, призначена для фіксації гофрованих і гладких ПВХ труб до різних поверхонь. Конструкцією передбачені спеціальні засувки, які дають змогу стикати кліпси в один ряд. Також є спеціальний отвір під саморізи, шурупи або гвинти.
У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати Кліпсу для гофри виробництва APRO, за найвигіднішою ціною з гарантією якості та швидкою доставкою в будь-яку точку України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердла | 6 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Матеріал вироби | Поліпропілен |
| Робоча температура | - 45 °C +80 °C |
| Розмір | 20 мм |
| Колір елемента кріплення | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴/упаковка

