Бокс під автомати Volta Hager VU24UA, на 24 модуля для внутрішнього встановлення, на сьогодні є одним із найкращих, для монтажу в житлових будинках. Він зарекомендував себе як практичний і універсальний розподільний щит.
Щиток VU24UA, на 24 модуля може бути розширеним до 28 модулів, що дає можливість доповнити вашу схему, не вдаючись до заміни вже встановленого боксу в приміщенні, що дуже зручно.
Зверніть увагу, що до комплекту постачання не входять клеми нуля та "землі", вони замовляються окремо.
Корпус виготовлений із вогнестійкого полістиролу, має металеві дверцята та витримують випробування гарячого дроту 30 сек 960 градусів С.
Розподільні щити торгової марки Hager, серії Volta відповідають стандарту DIN 43871.
Інтернет-магазин ГЛОБАЛЕКАбель реалізує розподільні бокси Hager безпосередньо від виробника за низькими цінами, з можливістю доставки в будь-яку точку України якнайшвидше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розрахункова кількість модулів | 24 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 505 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 348 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Прозорі двері | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Volta |
- Ціна: 2 405,90 ₴

