
Торгова марка MARSHEL — це похідна від двох слів: MARSHAL (що в перекладі означає МАРШАЛ — найвище воїнське звання) і ELECTRICITY (що в перекладі ЕЛЕКТРИЧІСТЬ). Заводи цієї торгової марки розташовані в Туреччині. Цей виробник випускає продукцію високої якості за демократичної ціни. Під торговою маркою MARSHEL виробляється найширший асортимент електротехнічної продукції, який постійно в процесі розширення. Продукція випускається на сучасному високотехнологічному обладнанні європейських та азійських заводів, які застосовують у своєму виробництві тільки якісні комплектуючі та матеріали. Повна автоматизація виробництва, тільки кваліфікований персонал і постійний контроль якості продукції, що випускається, дають змогу отримати на виході продукцію найвищої якості, яка відповідає всім європейським стандартам якості. Контроль якості на виробництві заводів під брендом ТМ MARSHEL виконується на всіх стадіях виробничих циклів.
-
Технічні характеристики:
-
Напруга: 220...250 V
-
Номінальний струм:16А
-
Ступінь захисту: IP20
-
Частота тока:50Гц
-
Переріз приєднуваних провідників: від 0,75 до 2,5 мм
-
Матеріал кришки: Полікарбонат
-
Матеріал основи: Поліамід
-
Матеріал контактної групи:Латунь посріблена
-
Габаритні розміри: 82 х 82 х 36 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MARSHEL |
| Країна виробник | Туреччина |
| Захисна кришка | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Термін служби | 10 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | Латунь |
| Тип розетки | штепсельна |
| Колір кришки | Білий |
- Ціна: 78,30 ₴


