
Вимикач одноклавішний білий VS10-190, серія "ЕЛЕГАНТ" ТМ "MARSHEL"
77,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 150000
- +380 (95) 798-97-21
Торгова марка MARSHEL — це похідна від двох слів: MARSHAL (що в перекладі означає МАРШАЛ — найвище воїнське звання) і ELECTRICITY (що в перекладі ЕЛЕКТРИЧІСТЬ). Заводи цієї торгової марки розташовані в Туреччині. Цей виробник випускає продукцію високої якості за демократичної ціни. Під торговою маркою MARSHEL виробляється найширший асортимент електротехнічної продукції, який постійно в процесі розширення. Продукція випускається на сучасному високотехнологічному обладнанні європейських та азійських заводів, які застосовують у своєму виробництві тільки якісні комплектуючі та матеріали. Повна автоматизація виробництва, тільки кваліфікований персонал і постійний контроль якості продукції, що випускається, дають змогу отримати на виході продукцію найвищої якості, яка відповідає всім європейським стандартам якості. Контроль якості на виробництві заводів під брендом ТМ MARSHEL виконується на всіх стадіях виробничих циклів.
Вимикач одноклавішний VS10-190
-
Технічні характеристики:
-
Напруга: 220...250 V
-
Номінальний струм:10А
-
Ступінь захисту: IP20
-
Частота тока:50Гц
-
Переріз приєднуваних провідників: від 0,75 до 2,5 мм
-
Матеріал кришки: Полікарбонат
-
Матеріал основи: Поліамід
-
Матеріал контактної групи:Латунь посріблена
-
Вміст срібла у виробі:0,022 грама
-
Габаритні розміри: 82 х 82 х 38 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MARSHEL |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Термін служби | 10 років |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 77,20 ₴




