Пропонуємо вам силовий кабель марки АВВГ .Оскільки ціна на алюмінієвий дріт набагато нижче його мідних аналогів то цей провід є гідним замінником мідних проводів. Даний провід виробляється заводом Каблекс місто Одеса .Це алюмінієвий дріт паралельно з ущільненими алюмінієвими жилами які покриті полвинилхлориднойв ізоляцією в ПВХ оболонці.
Кабель АВВГ застосовується для стаціонарного підключення різних споживачів електричної енергії. Конструкція алюмінієвого дроту дозволяє застосовувати його як для прокладки на вулиці так і в середині приміщень. Даний провід не є самонесучим як СІП тому при прокладання повітряних магістралей виникає необхідність застосовувати підвішування проводу до несучої конструкції для прикладу металева струна. Також даний провід підходить для прокладки підземних магістралей.
Кабелі марок АВВГ випускаються як в однофазному виконанні двох жильний так і в трьох фазний виконанні чотирьох жильні ,у великих перетинах нульова жила йде на порядок тонше основних фазних жил.
Сподіваюся, що дана інформація була корисна якщо будуть питання і пропозиції по даній темі з задоволенням дам вам консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Маса | 5.7 кг/м |
| Термін служби | 3 років |
| Тип дроту | Монтажний |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 4 кв.мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Емальоване покриття | Ні |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Потужність | 6300 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 29 А |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ізоляції | внутрішня полівенілхлорид, зовнішня пВХ |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
- Ціна: 14,30 ₴/м



