
Силовий провід.Сіп 2 х 25. Южкабелль . місто Харків. Продаж кратний 5 метрів.
47,10 ₴/м
- Немає в наявності
- Код: 110127
- +380 (95) 798-97-21
Пропонуємо вам силовий кабель виробництва Південкабель марки СІП . Це алюмінієвий дріт з ущільненими алюмінієвими жилами які покриті термопластичним поліетиленом чи светостабилизированным зшитим поліетиленом.
Провід сіп самонесучий ,що дозволяє використовувати його при прокладанні повітряних трас без застосування додаткових несучих конструкцій. Також його використовують при прокладці всередині будинкових магістралей і при прокладанні трас електричних по стінах. Даний силовий кабель випускається як двожильний ,для однофазної мережі так і чотирьох жильний для трифазної мережі.
В побутових цілях застосовується для підключення приватних будинків простіше кажучи enter від стовпа до будинку. При покупці даного кабелю часто відбувається оману, люди вважають що марка проводу СІП 4 означає що даний провід має чотири жили. Хоча для підключення однофазної мережі використовується двожильний провід. Також при замовленні даного силового кабелю потрібно знати відстань від стовпа до вашого електричного лічильника, оскільки розривів і з'єднань в даній ланцюга не допускаються. При установці даного кабелю застосовується натяжна арматура ,в народі називається натягувач або анкерний затискач.
Сподіваюся, що дана інформація була корисна якщо будуть питання і пропозиції по даній темі з задоволенням дам вам консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Південкабель |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 40 кг/м |
| Термін служби | 3 років |
| Тип дроту | Монтажний |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Зовнішній діаметр | 17.5 мм |
| Площа перетину | 25 кв. мм |
| Скрутка жил | Так |
| Термоізоляція | Поліпропілен |
| Тип зовнішньої оболонки | Світлотермостійка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Емальоване покриття | Ні |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 120 А |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 26500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ізоляції | термопластичним поліетиленом |
- Ціна: 47,10 ₴/м

