
Провід ШВВП 2 х 1.5 ЗЗЦМ, Запорізький завод кольорових металів, кабель мідний шнур, Продаж кратно 5 метрам
27 ₴/м
24,57 ₴/м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 110095
- +380 (95) 798-97-21
До вашої уваги пропонуємо дріт марки ШВВП виробництва Запоріжського заводу кольорових металів скорочено ЗЗЦМ.
Фірмова особливість кабельної продукції цього заводу — маркування вздовж усього дроту у формі маркування ЄLETRO CABLE GROUP OOO ЗЗЦМ з подальшим зазначенням типу та маркування дроту.
Це мідний шнур із паралельно закладеними мідними гнучкими жилами 5 класу гнучкості з полівінілхлоридною ізоляцією у ПВХ оболонці. Дріт ШВВП має плоску форму зовнішньої ізоляції. І розрахований, на напругу до 380 В. Цей тип дроту має дві або три паралельно укладені мідні жили.
Дріт ШВВП застосовується для під'єднання різних побутових і промислових приладів. Завдяки своєю формою мідний кабель має великий попит під час прокладання в прихованому проведенні, він має плоску форму — це дає змогу неабияк зменшити розмір штроб і кабельних каналів, у яких він укладається. Також він добре підходить для під'єднання різних типів дрібних і великих побутових приладів, наприклад світильників, телевізорів, пральних машин. Оскільки дріт має гнучку мідну жили, що дає змогу застосовувати його для виготовлення подовжувальних шнурів.
Цей різновид продукції реалізується як оптом кратне 100 метрів так і в роздрібне 10 метрів. Наявність і ціну уточнюйте в продавця консультанта.
Сподіваємося, що ця інформація для вас була корисною, якщо будуть питання та пропонування за цією темою із задоволенням дам вам консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорізький завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 6 кг/м |
| Термін служби | 10 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Колір ізоляції | Білий |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Потужність | 3500 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 16 А |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ізоляції | внутрішня полівенілхлорид, зовнішня пВХ |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Форма перерізу | плоска з закругленими краями |
- Ціна: 24,57 ₴/м
