Вашій увазі пропонуємо провід марки ШВВП Одеса гост виробництва Одеса ГОСТ яке знаходиться в місті Одеса.
Це мідний шнур з паралельно покладеними мідними гнучкими жилами 5 класу гнучкості з полівінілхлоридною ізоляцією в ПВХ оболонці. Провід ШВВП гост має плоску форму зовнішньої ізоляції. І розрахований на напругу до 380 Ст. Даний вид провід має дві або три паралельно покладені мідні жив.
Відмінною особливістю шнура з позначенням ГОСТ є невелике заниження по перерізу проводу . Що дозволило створити бюджетну марку при незначному погіршення його електричних характеристик. У зв'язку з тим, що під маркою Одеса гост випускає кілька підприємств описані характеристики даного виробника .Провід ШВВП застосовується для підключення різних побутових та промислових приладів. Благодаря своей форме медный кабель пользуется большим спросом при прокладке в скрытой проводке ,поскольку он имеет плоскую форму это позволяет значительно уменьшить размер штроб и кабельных каналов, в которых он укладывается. Также он хорошо подходит для подключения различны мелких и крупных бытовых приборов например светильников , телевизоров, стиральных машин . Поскольку провод имеет гибкую медную жилу что даёт возможность применять его для изготовления удлинительных шнуров.
Данный вид продукции реализуется как оптом кратное 100 метрам так и в розницу кратное 10 метрам .Наличие и цену уточняйте у продавца консультанта.
Надеюсь что данная информация для вас была полезная если будут вопросы и предложения по данной теме с удовольствием дам вам консультацию.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одеса ГОСТ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Маса | 10 кг/м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Термін служби | 10 років |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Перетин жили | 4 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Колір ізоляції | Білий |
| Скрутка жил | Ні |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 29 А |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Потужність | 6400 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма перерізу | плоска з закругленими краями |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Матеріал ізоляції | внутрішня полівенілхлорид, зовнішня пВХ |
- Ціна: 59,70 ₴/м



