
Провід мідний. шввп 2х1.0 .шнур..Одеса Каблекс . Одеса. Продаж кратний 5 метрів.
21,43 ₴/м
19,50 ₴/м
- В наявності
- Код: 110022
- +380 (95) 798-97-21
Вашій увазі пропонуємо провід марки ШВВП виробництва ТОВ КАБЛЕКС-УКРАЇНА яке знаходиться в місті Одеса.
Це мідний шнур з паралельно покладеними мідними гнучкими жилами 5 класу гнучкості з полівінілхлоридною ізоляцією в ПВХ оболонці. Провід ШВВП має плоску форму зовнішньої ізоляції. І розрахований на напругу до 380 Ст. Даний вид провід має дві або три паралельно покладені мідні жив.
Провід ШВВП застосовується для підключення різних побутових та промислових приладів. Завдяки своїй формі мідний кабель користується великим попитом при прокладці в прихованій проводці ,оскільки він має плоску форму це дозволяє значно зменшити розмір штроб і кабельних каналів, в яких він укладається. Також він добре підходить для підключення різні дрібних і великих побутових приладів наприклад світильників , телевізорів, пральних машин . Оскільки провід має гнучку мідну жилу що дає можливість застосовувати її для виготовлення подовжувальних шнурів.
Даний вид продукції, що реалізується оптом кратне 100 метрам так і в роздріб кратне 10 метрам .Наявність та ціну уточнюйте у продавця консультанта.
Сподіваюся, що дана інформація була корисна якщо будуть питання і пропозиції по даній темі з задоволенням дам вам консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 4.9 кг/м |
| Термін служби | 10 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 1 кв.мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Колір ізоляції | Білий |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Потужність | 2200 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 10 А |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ізоляції | внутрішня полівенілхлорид, зовнішня пВХ |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Форма перерізу | плоска з закругленими краями |
- Ціна: 19,50 ₴/м




